Kontaktinformation

Elefantprint.se
Godthaabsvej 27
DK-8660 Skanderborg

Telefon:  040 - 668 81 87
E-post:  post@elefantprint.se


Öppettider

Måndag - torsdag:         8-16.00
Fredag:                              8-15.30
Lördag och söndag:       Stängt

Din åsikt är viktig

Vi försöker ständigt optimera Elefantprint så att produkten och hemsidans användbarhet överträffar kundens förväntningar. För att vi ska kunna uppnå detta behöver vi din hjälp!

Kontakta oss därför gärna och ge oss din feedback på hemsidan, produktsortimentet eller koncepten i allmänhet. Det kan också hända att du bara har tips, idéer eller allmänna frågor.

Kontakta oss

På denna sida hittar du kontaktuppgifter till Elefantprint. Vi svarar på e-post inom 48 timmar på vardagar.

Elefantprint.se är en e-märkt nätbutik. När du handlar på e-märkta nätbutiker har du alltid tillgång till e-varumärkets konsument-hotline.

Kundtjänst

Stine Vinther Larsen
E-mail: svl@elefantprint.se
Tlf: +45 67 20 45 07

Kundtjänst

Lena Hankelbjerg
E-mail: lena@elefantprint.se
Tlf: +45 69 13 45 07

Kundtjänst

Katrine Stegmann
E-mail: katrine@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 17

Direktør

Jimmy Rhiger Jensen
E-mail: jimmy@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 14

Projektleder

Anders Langer Nees
E-mail: anders@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 16

Grafisk design

Stine Uttrup
E-mail: stine@elefantprint.se
Tlf: +45 69 13 45 08

Web & udvikling

Karina Kellmann
E-mail: karina@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 13

Bokföring

Mette Hjortshøj Nielsen
E-mail: mette@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 18

Produktionschef

Henrik Marker
E-mail: henrik@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 15

Produktionsledare

Stefan Brandt
E-mail: stefan@elefantprint.se
Tlf: +45 70 25 08 12

Produktion

Warren McCumber
Tlf: +45 70 25 08 12

Produktion

Karsten Juhl
Tlf: +45 69 13 45 03

Produktion

Dan Pieniazek
Tlf: +45 70 25 08 12

Skilteteknikerelev

Anni Vestergaard Westphal
Tlf: +45 70 25 08 12

Produktion

Henrik Nordvig
Tlf: +45 70 25 08 12

Produktion

Mostafa Salah Farouk Elsayed
Tlf. +45 70 25 08 12

Kantine

Alice Pultz Asmussen
Tlf: +45 70 25 08 12

Skilteteknikerelev

Elisabeth Andersen
Tlf: +45 70 25 08 12